Medias-System

Firma powstała w 2005 roku jako firma świadcząca usługi w zakresie zaopatrzenia technicznego, dystrybucji i montażu systemów monitoringu, alarmowych, kontroli dostępu, automatyki bram, instalacji domofonowych oraz elektrycznych.

Doświadczenie zdobywanie z każdym rokiem pozwala nam na poszerzanie naszej oferty sprzętowej oraz coraz szersze działania na rynku systemów zabezpieczających.

Dzięki naszym dostawcom oraz hurtowniom z którymi współpracujemy od wielu lat, możemy zaoferować Państwu sprzęt oraz usługi w przystępnych cenach. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości oferowanych produktów, Medias-System współpracuje tylko z producentami gwarantującymi wysoką jakość swoich wyrobów.

Wiedza zdobywana w trakcie szkoleń oraz bezpośrednich spotkań z klientami, jak również nieustanne samodoskonalenie i obserwacja trendów, pozwoliły nam na osiągniecie mocnej pozycji na rynku.

Powyższe czynniki pozwalają nam na szybką i skuteczną ocenę potrzeb klienta co z kolei przekłada się na ich satysfakcję oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasze biuro ma numer 53 i mieści się w budynku Domu Towarowego „Chylonia” przy ul. Gniewskiej 21 w Gdyni. Jest to dogodna lokalizacja, która pozwala na swobodny dojazd od strony obwodnicy, a także z centrum Gdyni ulicą Morską.